
Шаровић: Не зна се још кандидат, волио бих да Вукановић постане члан СДС
Бићу са Небојшом Вукановићем кроз неколико дана. Волио бих да је он у СДС-у јер мислим да у СДС-у има широк простор да се афирмише. Ко зна, можда га убједим да уђе у СДС." – поручио је Шаровић.








