Премијер лига: Баш мало голова

Само два гола виђена у пет мечева 10. кола Премијер лиге БиХ. Велимир Стојнић у дебију освојио бод са Борцем у Зеници. Један од два поготка виђен је на Градском стадиону у Градишци, гдје је Козара савладала приједорски Рудар (1:0). Стријелац за тим Владе Јагодића био је Ненад Студен у 37. минуту из једанаестерца. У […]

недеља, октобар 16, 2011 / 10:10

Само два гола виђена у пет мечева 10. кола Премијер лиге БиХ. Велимир Стојнић у дебију освојио бод са Борцем у Зеници.

Један од два поготка виђен је на Градском стадиону у Градишци, гдје је Козара савладала приједорски Рудар (1:0). Стријелац за тим Владе Јагодића био је Ненад Студен у 37. минуту из једанаестерца.

У Сарајеву, домаћин је савладао Травник (1:0) голом Обуће у 69. минуту.

У Требињу, Тузли и Зеници голгетери су оглучили да посте.

Борац је освајањем бода у Зеници прекинуо низ од три меча у којима је поражен. Тако је Велимир Стојнић на клупи Борца дебитовао освајањем бода. Обе екипа су имале своје шансе.

Најбољу Челик у 69. минуту, када Хаџић није успио реализовати једанаестерац. Тачније шут му је одбранио голман Борца Авдукић.

Борац је у самом финишу имао можда и најбољу шансу када је контру истрчао Кајкут, али није погодио.

Парови и резултати 10. кола Премијер лиге БиХ.

Слобода – Звијезда 0:0

Сарајево – Травник 1:0