Копа Америка: Уругвај и Перу забили по го

Фудбалске репрезентације Уругваја и Перуа играле су у Сан Хуану неријешено 1:1, у првој утакмици Ц групе Купа Америке. Перуанци су повели голом нападача Хамбурга Паола Герера у 24. минуту, а у судијској надокнади првог полувремена изједначио је фудбалер Ливерпула Луис Суарез. У другом мечу Ц групе Чиле је оправдао улогу фаворита против ослабљеног Мексика […]

уторак, јул 5, 2011 / 11:12

Фудбалске репрезентације Уругваја и Перуа играле су у Сан Хуану неријешено 1:1, у првој утакмици Ц групе Купа Америке.

Перуанци су повели голом нападача Хамбурга Паола Герера у 24. минуту, а у судијској надокнади првог полувремена изједначио је фудбалер Ливерпула Луис Суарез.

У другом мечу Ц групе Чиле је оправдао улогу фаворита против ослабљеног Мексика и побиједио са 2:1.

Иако су Мексиканци први дошли до предности поготком Арауха у 41. минуту, изједначио је Паредес у 67. минуту, а побједу Чилеанцима донио је фудбалер Бајера из Леверкузена Артуро Видал у 71. минуту.

У другом колу Ц групе у петак се састају Уругвај и Чиле, односно Перу и Мексико.