Трабзон побиједио Интер, реми ЦСКА

Највеће избненађење у првом колу Лиге шампиона приредио је турски представник Трабзон, који је на гостовању у Милану побиједио Интер резултатом 1:0. ЦСКА јеу последњих 20 минута стигао до ремија у Лилу, гдје су домаћини водили са 2:0. Од српских фудбалера истакао се Александар Коларов, који је постигао погодак за Манчестер Сити и спријечио пораз […]

четвртак, септембар 15, 2011 / 07:26

Највеће избненађење у првом колу Лиге шампиона приредио је турски представник Трабзон, који је на гостовању у Милану побиједио Интер резултатом 1:0.

ЦСКА јеу последњих 20 минута стигао до ремија у Лилу, гдје су домаћини водили са 2:0.

Од српских фудбалера истакао се Александар Коларов, који је постигао погодак за Манчестер Сити и спријечио пораз свог тима на старту такмичења.