Шефик донио куп Звезди у посљедњој секунди, Раднички каже да није гол!

Ватерполисти Црвена звезде одбранили су титулу у Купу победом над Радничким 12:11, поготком Дениса Шефика од гола до гола у последњој секунди! Звезда је испустила предност од три гола разлике у последњих пет минута, Раднички имао 15 секунди да добије меч на Ташмајдану, али је онда Шефик невероватним голом шокирао све. Голман Звезде је у […]

понедељак, јануар 27, 2014 / 07:14

Ватерполисти Црвена звезде одбранили су титулу у Купу победом над Радничким 12:11, поготком Дениса Шефика од гола до гола у последњој секунди!

Звезда је испустила предност од три гола разлике у последњих пет минута, Раднички имао 15 секунди да добије меч на Ташмајдану, али је онда Шефик невероватним голом шокирао све.

Голман Звезде је у споследњој секунди у очају шутирао са свог гола, лопта је два пута одскочила и прелетела збуњеног Здравка Радића, те завршила испод пречке.

Успорени снимак је показао да је у тренутку шута истекло време, али су судије признале погодак. Да ли ће бити накнадне промене исхода меча знаћемо вероватно већ у понедељак, до тада Звезда је освајач Купа Србије за сезону 2013/2014.

Раднички је данас у званичном саопштењу тражио да се утакмица понови.