Јојићева инјекција за живљи Партизан

У првом мечу посљедњег кола квалификација за Лигу Европе "црно-бијели" на једвите јаде савладали Тун с 1:0 (0:0). – Стријелац Јојић у 70. минуту До 28. побједе у 50. мечу као домаћини у масовнијем Уефином такмичењу „црно-бијели“ су стигли поготком Јојића у 70. минуту. На асистенцију борбеног Нинковића, Јојић се вјешто ослободио двојице противничких играча, […]

петак, август 23, 2013 / 08:45

У првом мечу посљедњег кола квалификација за Лигу Европе "црно-бијели" на једвите јаде савладали Тун с 1:0 (0:0). – Стријелац Јојић у 70. минуту

До 28. побједе у 50. мечу као домаћини у масовнијем Уефином такмичењу „црно-бијели“ су стигли поготком Јојића у 70. минуту. На асистенцију борбеног Нинковића, Јојић се вјешто ослободио двојице противничких играча, гађао и погодио доњи лијеви угао.

Након вођства Партизана гостима као да су сасјечена крила. Поново је Јојић урадио исто као код поготка, али га је блокирао Лити у 73, а у 75. је Нинковић центрирао, Митровић окрзнуо лопту главом, а она отишла поред гола.

У 77. минуту Јојић је сјајно послужио Нинковића, овај лијепо шутирао, а Фавр маестралном интервенцијом избио лопту у корнер. Ни у 80. Нинковић није био прецизан са дистанце, као ни на другој страни капитен Хедигер, па затим и резервиста Садик тек што је крочио на терен.

Војводина ремизирала, одлука у Придњестровљу

Много среће имао је Партизан у првом минуту надокнаде, када је Садик са пар метара шутирао главом преко пречке.

Стадион: Партизана. Гледалаца: 14.450. Судија: Бојко (Украјина). Стрелац: 1:0 Јојић (70). Жути картони: Петровић, Нинковић (Партизан), М. Шнојвли (Тун). Надокнада времена: први део: 1 минут, други: 4.

ПАРТИЗАН: Стојковић 8, Аксентијевић 6,5, Обрадовић 8, Станковић 7, Немања Петровић 7, Ђемба-Ђемба 5 (од 46. Малбашић 6), Марковић 6, Грбић 5 (од 56. Нинковић 6,5), Илић 6, Јојић 7, Митровић 6. Тренер: Рашовић.

ТУН: Фавр 6,5, Лити 6, Зигфрид 6,5, Сулмони 6,5, Витвер 6,5, Саного 6, Хедигер 6, Мартинез 6 (од 78. Касио -), Цуфи 6,5, К. Шнојвли 6,5 (од 68. Фереира) 6, М. Шнојвли 6 (од 86. Садик -). Тренер: Фишер.