Барселона почела сезону на најслађи начин

Након 2:2 из првог меча многи су мислили да "Краљевки клуб” нема шансе на "Ноу Кампу” у финалу шпанског Суперкупа али су Мадриђани све демантовали и показали да итекако могу да се носе са екипом Пепа Гвардиоле. Барселона је дошла у водство раним голом Инијесте да би само пет минута касније Роналдо изједначио на 1:1. […]

четвртак, август 18, 2011 / 11:25

Након 2:2 из првог меча многи су мислили да "Краљевки клуб” нема шансе на "Ноу Кампу” у финалу шпанског Суперкупа али су Мадриђани све демантовали и показали да итекако могу да се носе са екипом Пепа Гвардиоле.

Барселона је дошла у водство раним голом Инијесте да би само пет минута касније Роналдо изједначио на 1:1. Ново вођство домаћину донео је Меси у самом финишу првог полувремена. У наставку, жестока борба на терену није донијела промјену резултата све до 82. минута, када је Бензема постигао гол за изједначење.

Ипак, Меси је у 88. минуту искористио центаршут Адријана како би волејем сместио лопту у мрежу. До краја сусрета виђена је још и општа туча на терену након старта Марсела над Фабрегасом који је дебитовао вечерас, па су црвене картоне добили Виља са једне, као и Марсело и Езил са друге стране.