Maкаби сломио Борац

Фудбалери Борца изгубили су синоћ од израелске екипе Макабија у оквиру првог меча другог кола квалификација за Лигу шампиона. Резултат 5:1(прво полувријеме 1:1). Чак три гола постигли су фудбалери Макабија за двије минуте средином другог полувремена дуела са бањалучким Борцем, у оквиру првог меча другог кола квалификација за Лигу шампиона. Прво је у 71. минуту […]

четвртак, јул 14, 2011 / 09:19

Фудбалери Борца изгубили су синоћ од израелске екипе Макабија у оквиру првог меча другог кола квалификација за Лигу шампиона. Резултат 5:1(прво полувријеме 1:1).

Чак три гола постигли су фудбалери Макабија за двије минуте средином другог полувремена дуела са бањалучким Борцем, у оквиру првог меча другог кола квалификација за Лигу шампиона.

Прво је у 71. минуту Амаша главом постигао го након слободног ударца који је извео Јамполски.

Непуних минуту касније Јамполски се сам уписао у листу стријелаца, да би Јамаша одмах потом трећи пут савладао голмана Борца.

Првак БиХ повео је голом Бориса Распудића (на слици) у 24. минуту меча, а изједначио је Вихам Амаша у првој минути судијске надокнаде.

Пети гол за домаће је дјело Голасае који је погодио у 80. минути утакмице и запечатио пораз бањалучког Борца.