Петарда за осмину финала

Леверкузен је доживио прави бродолом пред својим навијачима у 5. колу Лиге шампиона. Манчестер јунајтед петердом овјерио пласман у осмину финала У град је стигао велики Манчестер Јунајтед који је био немилосрдан према ривалу и савладао га са 0:5 (0:2). Домаће је начео Антонио Валенсија у 22. минуту послије одличне асистенције Вејна Рунија. Емир Спахић […]

четвртак, новембар 28, 2013 / 09:12

Леверкузен је доживио прави бродолом пред својим навијачима у 5. колу Лиге шампиона. Манчестер јунајтед петердом овјерио пласман у осмину финала

У град је стигао велики Манчестер Јунајтед који је био немилосрдан према ривалу и савладао га са 0:5 (0:2).

Домаће је начео Антонио Валенсија у 22. минуту послије одличне асистенције Вејна Рунија. Емир Спахић је у 30. минуту постигао аутогол, а Џони Еванс се најбоље сналази у 65. минуту и постиже нови гол. У 77. минуту Џони Еванс се уписује у листу стријелаца, а тачку на овај меч ставља Нани голом у 88. минуту.

Шахтјор је угостио Реал Сосиједад и славио је са 4:0 (1:0).

Луиз Адријано је довео „рударе“ у вођство у 37. минуту, а предност је удвостручио Алекс Тешеира на почетку другог полувремена. Потом је Даглас кошта са два гола запечатио судбину Баскијаца. Прво у 68. минуту сјајним голом, а онда и у 87. минуту.

Овом побједом Јунајтед је обезбиједио пласман у наредну фазу такмичења док ће се за друго мјесто борити Леверкузен и Шахтјор.