Борац бољи од Звезде

Рукометаши Борац м:тела савладали су Црвену звезду у гостима 24:20 у мечу трећег кола СЕХА лиге. У Борцу су најављивали да у Београд иду по побједу и то су на крају и остварили. Борац м.тел је донимирао од почетка до краја и заслужено дошао до побједе. У првом полувремену Борац м:тел је у пар наврата […]

четвртак, септембар 29, 2011 / 09:52

Рукометаши Борац м:тела савладали су Црвену звезду у гостима 24:20 у мечу трећег кола СЕХА лиге.

У Борцу су најављивали да у Београд иду по побједу и то су на крају и остварили. Борац м.тел је донимирао од почетка до краја и заслужено дошао до побједе.

У првом полувремену Борац м:тел је у пар наврата имао предност од три гола, но на одмор се отишло са неријешених (11:11).

Међутим, почетком другог дијела Бањолучани убацују у брзину више, па су у 42. минути имали предност од пет голова (18:13) и питање побједника тада је било рјешено.

Код Борца су најбољи били голман Бојан Љубишић, који је до ове сезоне бранио за Црвену звезду и имао је 14 успјешних одбрана, те Карачић са 7 и Тривунџа, још један бивши члан Црвене звезде, са 6 голова. У пораженом тиму Блечић са 6 голова је био најефикаснији играч.