
Два су точка довољна, српско писмо превише
Из неког разлога када у Бањој Луци правите догађај уз подршку ЕУ (мада није јасно какву конкретно?), плакат можете написати само латиницом, али никако само ћирилицом.
Из неког разлога када у Бањој Луци правите догађај уз подршку ЕУ (мада није јасно какву конкретно?), плакат можете написати само латиницом, али никако само ћирилицом.
Нама је овдје пресимпатично како једна НВО за борбу за животну средину, поред слања два линка у коме нас обавјештавају о томе да термоелектрана загађује околину и да су објавили чланак „у сарадњи са порталом Цапитал“, шаљу приде и осуду напада на на редакцију.
Центар за животну средину је, претпостављамо, ангажовао некога да им напише текст о враћању живота у природу уништену површинским копом у рудницима. У овом случају Гацко.
Након прославе, били смо на озбиљној размеђи да ли икада више Центру за животну средину објавити саопштење, пошто смо их, пропорционално, пустили више него сви њихови Невладинићи заједно.
Фронтал је природољубно окренут, али осим што изражава озбиљну сумњу да састанчење истомишљеника, као у овом случају, може ишта помоћи, у саопштењу има толико страних ријечи, да нам се не исплати, већ само да га пресловимо.
Бицикл има само двије мане. Узбрдицу и падавине. Аутоцитат завршен.
Да се не би питали који је интерес једне америчке агенције, да даје новац како би се наше (искључиво млађахно) грађанство учило активизму, ето биће нам драго што су Српске топлице сада само Српске топлице у саопштењу.
Едукације ће се вршити на локацијама у Ферхадији (Васе Мискина), Пехливануши (Вука Караџића) и Зелених беретки (Принциповим стопама)…
Чак 44 нове врсте тврдокрилаца откривено је за подручје Националног парка Козара током детаљног истраживања инсеката тврдокрилаца, са фокусом на сапроксилне врсте ових инсеката, које макар у једном стадијуму живота насељавају стара и стабла која се распадају.
Коалиција за Сану путем Центра за животну средину је покренула иницијативу да се извори ријеке Сане заједно са понором Мрачај и кањоном ријеке Сане испод Призрен Града ставе под заштиту, упркос изграђеној хидроелектрани „Медна“.