Реми Србије и Француске

Фудбалери Србије и Француске ремизирали су резултатом 1:1 (0:1) у пријатељском сусрету на стадиону Партизана. Пред нешто више од 10.000 навијача, Французи су повели у 13. минуту голом Погбе послије грешке одбране Србије, а изједначио је Коларов сјајним голом из слободног ударца. Фудбалери Србије су имали неколико прилика, исто као и Французи. Подсјетимо, Србија свој […]

недеља, септембар 7, 2014 / 23:10

Фудбалери Србије и Француске ремизирали су резултатом 1:1 (0:1) у пријатељском сусрету на стадиону Партизана.

Пред нешто више од 10.000 навијача, Французи су повели у 13. минуту голом Погбе послије грешке одбране Србије, а изједначио је Коларов сјајним голом из слободног ударца.

Фудбалери Србије су имали неколико прилика, исто као и Французи.

Подсјетимо, Србија свој први меч у квалификацијама за ЕУРО 2016 игра 11. октобра против Јерменије у гостима.