Maтић добио ђон у цјеваницу и црвени картон

Многи су са невјерицом дочекали информацију да је Немања Матић добио директан црвени картон на утакмици са Барнлијем, али је везиста Челсија са разлогом изгубио живце. "Плавци" су водили на свом Стамфорд бриџу голом Бранислава Ивановића који је наставио голгетерску серију, а други српски репрезентативац био је мета погибљеног старта. Играо се 70. минут у […]

субота, фебруар 21, 2015 / 20:25

Многи су са невјерицом дочекали информацију да је Немања Матић добио директан црвени картон на утакмици са Барнлијем, али је везиста Челсија са разлогом изгубио живце.

"Плавци" су водили на свом Стамфорд бриџу голом Бранислава Ивановића који је наставио голгетерску серију, а други српски репрезентативац био је мета погибљеног старта.

Играо се 70. минут у Лондону када се Ешли Барнс отвореним ђоном залетио на Матићеву лијеву ногу и само је пуком срећом избјегнут прелом, а због тога је српски везиста скроз "полудио", насрнуо на играча Барнлија и гурнуо ка на траву.

Судија Мартин Еткинсон је био неумољив и одмах је показао црвени картон Матићу кога готово сигурно чека суспензија од бар три меча. Утакмица је завршена резултатом 1-1.