Игокеа водила цијелу утакмицу и на крају изгубила од Химкија

Кошаркаши Игокее из Александровца поражени су вечерас у Лакташима, у 5. колу групе Е Еврокупа. Московски Химки славио је резултатом 91:86. Првих десет минута протекло је у игри кош за кош, а гости су прву четвртину ријешили у своју корист резултатом 18:17. У наставку првог полувремена боље је заиграла Игокеа која на одмор одлази са […]

среда, новембар 13, 2013 / 23:20

Кошаркаши Игокее из Александровца поражени су вечерас у Лакташима, у 5. колу групе Е Еврокупа. Московски Химки славио је резултатом 91:86.

Првих десет минута протекло је у игри кош за кош, а гости су прву четвртину ријешили у своју корист резултатом 18:17. У наставку првог полувремена боље је заиграла Игокеа која на одмор одлази са девет поена вишка. Резултат је био 41:32.

У наставку утакмице боље је заиграо руски тим. Најбољи тим Српске у посљедњих десет минута ушао је са шест поена вишка. У посљедњој четвртини видјели смо егал завршницу, а побједника није било па се отишло у продужетак, резултат је након 40 минута био 69:69.

У додатних пет минута Химки је одиграо много боље, те је на крају славио 91:87. Немања Гордић био је најефикаснији у Игокеи са 14 поена. Код гостију 22 је постигао Пол Давис.