Енглези и Французи подијелили бодове

Репрезентације Енглеске и Француске одиграле су неријешено 1:1 (1:1) на Донбас арени у Доњецку у првој утакмицу првог кола у оквиру групе Д. У дербију дана очекивано је дошло до ремија. Енглези су повели голом Џолиана Лескота у 30. минуту, али су Французи преко Самира Насрија стигли до изједначења у 39. минуту.. Француска је и […]

понедељак, јун 11, 2012 / 20:16

Репрезентације Енглеске и Француске одиграле су неријешено 1:1 (1:1) на Донбас арени у Доњецку у првој утакмицу првог кола у оквиру групе Д.

У дербију дана очекивано је дошло до ремија. Енглези су повели голом Џолиана Лескота у 30. минуту, али су Французи преко Самира Насрија стигли до изједначења у 39. минуту..

Француска је и на осмој утакмици у низу на великим такмичењима остала без побједе, а Енгези су и даље без побједе на премијерној утакмици на Европским првенствима.

На утакмици која је одиграна у Доњецку Французи имали више шутева ка голу, већи посјед лопте, више корнера и прецизних додавања, али нису били ближи побједи, па коначан резултат 1:1 одсликавао реално стање на терену. Французи нису импресионирали, Енглези још мање, а селектори Хоџсон и Блан вјероватно рачунају на бодове у мечевима са Украјинцима и Швеђанима.