Борац славио против старог ривала

Рукометаши бањалучког Борац М:тела вечерас су, у заосталом сусрету 20. кола Регионалне СЕХА лиге, на свом паркету савладали екипу Металопластике са десет голова разлике, а коначан резултат био је 32-22. У првом полувремену је виђена доста изједначена утакмица, а на одмор се отишло резултатом 16-14 за домаћина. Борац је, након тога, је пружио пуно бољу […]

среда, март 14, 2012 / 22:59

Рукометаши бањалучког Борац М:тела вечерас су, у заосталом сусрету 20. кола Регионалне СЕХА лиге, на свом паркету савладали екипу Металопластике са десет голова разлике, а коначан резултат био је 32-22.

У првом полувремену је виђена доста изједначена утакмица, а на одмор се отишло резултатом 16-14 за домаћина.

Борац је, након тога, је пружио пуно бољу партију, па побједа домаћина до краја меча није долазила у питање.

Најбољи играч утакмице био је Марко Панић из Борца, који је постигао шест голова, док су по пет голова у гостујућој екипи дали Предраг Вејин, те Милош и Лука Митровић.

Утакмици у Бањој Луци присуствовало је неколико стотина љубитеља рукомета, који су и након прекјучерашњег пораза Борца од Татрана, поново дошли да подрже домаће рукометаше.

Бањалучани своју наредну утамицу регионалне СЕХА лиге играју у Нашицама, гдје гостују екипи Неxеа.