
Дани(ј)ел Симић: Све у шеснаест, против окупатора
Јуче се, шаптом, напунило 16 година од покретања јединог ћириличног портала западно од Дрине. Умјесто радости и разметања традицијом једног данас општепознатог медија, хвастања нашим преживљавањем самим, наметнула се обавеза. Сморна. Треба написати колумну. По могућности непатетичну.







