Стари дерби без побједника

Приједорски Рудар је данас на свом терену у оквиру 22. кола Премијер лиге дочекао бањалучки Борац. Сусрет је завршен резултатом 1:1. Домаћин је до предности стигао у 17. минуту утакмице голом Мишана. Имао је и Борац своје прилике, али су непрецизни били Билбија и Стокић. Након вођства Рудара, Бањалучани су успјели да преузму иницијативу. У […]

субота, април 13, 2013 / 20:23

Приједорски Рудар је данас на свом терену у оквиру 22. кола Премијер лиге дочекао бањалучки Борац. Сусрет је завршен резултатом 1:1.

Домаћин је до предности стигао у 17. минуту утакмице голом Мишана. Имао је и Борац своје прилике, али су непрецизни били Билбија и Стокић. Након вођства Рудара, Бањалучани су успјели да преузму иницијативу. У 26. минуту сјајна прилика за Стокића, али није било промјене резултата. У 31. минуту прилика за домаће, али је Микић био непрецизан. На полувријеме се домаћини отишли са 1:0.

Прву прилику у наставку имао је Рудар, али је ударац Кантара био непрецизан. Само пар минута касније покушао је и Ханџић, међутим промјене није било. Борац је покушавао, али није имао рјешење за разигране домаћине. Ипак, изједначење је стигло у посљедним тренуцима сусрета и Борац је голом Тривуновића успио да ремизира са Приједорчанима.

Остали резултати:
Жељезничар – Радник 3:0.
Челик – Звијезда 4:1
Градина – Травник 0:1
Олимпик – Широки бријег 2:1.
Сутра играју: Зрињски – Славија, Сарајево – Леотар и ГОШК – Вележ.
Прво мјесто на табели заузима Жељезничар са 51 бодом, испред Сарајева, које има 44 бода, и утакмицу мање. Борац је на трећем мјесту са 39 бодова, а 2 бода мање има Олимпик.