Рукометаши Србије прокоцкали осам голова вишка, ништа од СП

Мушка рукометна репрезентација Србије неће играти сљедеће године на Свјетском првенству у Катару, пошто је данас у Брну, у реванш утакмици баража, убједљиво изгубила од селекције Чешке са 33:21 (18:8). Српски рукометаши нису успјели да сачувају предност од осам голова из првог меча (23:15), коју су прије седам дана стекли у Нишу. Изабраницима Владана Матића […]

субота, јун 14, 2014 / 18:45

Мушка рукометна репрезентација Србије неће играти сљедеће године на Свјетском првенству у Катару, пошто је данас у Брну, у реванш утакмици баража, убједљиво изгубила од селекције Чешке са 33:21 (18:8).

Српски рукометаши нису успјели да сачувају предност од осам голова из првог меча (23:15), коју су прије седам дана стекли у Нишу.

Изабраницима Владана Матића ништа није полазило од руке, док је домаћин ангажованом игром већ у првом полувремену анулирао предност противника.

Селекција Чешке водила је од првог до последњег минута, контролисала резултат и сасвим заслужено дошла до убједљиве победе.
Првенство свијета биће одржано од 15. јануара до 1. фебруара 2015. године у Катару.