Јунајтед се осветио Ситију, Коларов стријелац

Фудбалери Манчестер Јунајтеда осветили су се се градском ривалу Ситију за недавну катастрофу у Премијер лиги (6:1), пошто су у мечу треће рунде ФА купа као гости славили са 3:2 (3:0). Голове за Јунајтед постигли су Вејн Руни у 10 и 40, односно Дани Велбек у 30. минуту, док су стријелци за Сити били Александар […]

понедељак, јануар 9, 2012 / 08:26

Фудбалери Манчестер Јунајтеда осветили су се се градском ривалу Ситију за недавну катастрофу у Премијер лиги (6:1), пошто су у мечу треће рунде ФА купа као гости славили са 3:2 (3:0).

Голове за Јунајтед постигли су Вејн Руни у 10 и 40, односно Дани Велбек у 30. минуту, док су стријелци за Сити били Александар Коларов у 48. из слободног ударца и Серхио Агуеро у 65. минуту.

Посао Јунајтеду знатно је олакшао судија Крис Фој, који је у 11. минуту показао директан црвени картон капитену Ситија Венсану Компанију. Овим поразом Сити се опростио од трофеја који је освојио прошле године.

За Јунајтед је последњих пола сата одиграо повратник из пензије Пол Сколс.