Изгубио Челзи, од Њукасла – Мурињове бољке

Фудбалери Челзија претрпели су први пораз након 14 кола у Премијер лиги. Тим Жозеа Муриња поразио је Њукасл резултатом 2:1. Јунак утакмице био је резервиста Папис Сисе, који је у игру ушао у 53. минуту, да би свега пет минута касније постигао гол за вођство "сврака" од 1:0. Исти играч је у 79. минуту меча […]

субота, децембар 6, 2014 / 18:44

Фудбалери Челзија претрпели су први пораз након 14 кола у Премијер лиги.

Тим Жозеа Муриња поразио је Њукасл резултатом 2:1.

Јунак утакмице био је резервиста Папис Сисе, који је у игру ушао у 53. минуту, да би свега пет минута касније постигао гол за вођство "сврака" од 1:0. Исти играч је у 79. минуту меча повисио на 2:0, да би коначних 2:1 поставио Дрогба у 83. минуту меча.

Овим тријумфом фудбалери Њукасла дошли су до своје шесте побједе и тренутно су на седмом мјесту у Премијер лиги, док је Челзи упркос поразу задржао лидерску позицију.

Мурињо у својој тренерској каријери никад није побиједио Њукасл на њиховом терену у лигашкој утакмици.

У мечевима који су одиграни касније Арсенал је изгубио 3-1 од Стоука а Ливерпул и Сандерленд су одиграли утакмицу без голова на Енфилду.