Борац игра европски меч године, пренос на Елти

Борац м:тел у суботу (20.15 сати) игра једну од најважнијих утакмица у новијој историји бањалучког клуба. У трећем колу Купа ЕХФ, који је посљедња препрека за групну фазу, Бањалучани се састају са холандским ОЦИ Лајонс Лимбургом, екипом која је славила против црвено-плавих (33:29) на квалификационом турниру Лиге шампиона у "Борику" и на крају освојила треће […]

четвртак, новембар 19, 2015 / 19:28

Борац м:тел у суботу (20.15 сати) игра једну од најважнијих утакмица у новијој историји бањалучког клуба.

У трећем колу Купа ЕХФ, који је посљедња препрека за групну фазу, Бањалучани се састају са холандским ОЦИ Лајонс Лимбургом, екипом која је славила против црвено-плавих (33:29) на квалификационом турниру Лиге шампиона у "Борику" и на крају освојила треће мјесто.

Уколико изабраници Бориса Дворшека успију у намјери да прескоче "лале" онда ће РК Борац први пут послије 25 година да презими у европским такмичењима.

Жријебом у Бечу, изабраници Бориса Дворшека нису били међу носиоцима па су Холанђани тежак противник који је раније показао снагу, али од прошлог сусрета је прошло одређено вријеме и Борац је остварио напредак, па се очекује занимљив меч. За оне који не буду били у дворани Борик, пренос меча могу гледати на првом програму Елта телевизије. Реван меч игра се за 7 дана.