БиХ и Србија неријешено, аплауз српској химни, Тузлаци псовали Сарајево

Младе фудбалска репрезентација БиХ и Србије ремизирале су данас на стадиону Тушањ у Тузли, 1:1. Србија је добро отворила утакмицу и у четвртој минути су имали велику прилику. Филип Малбашић је из добре ситуације погодио пречку, да би и у наставку првог полувремена Србија боље изгледала на терену. До заслуженог водства, Србија је стигла у […]

уторак, јун 4, 2013 / 21:09

Младе фудбалска репрезентација БиХ и Србије ремизирале су данас на стадиону Тушањ у Тузли, 1:1.

Србија је добро отворила утакмицу и у четвртој минути су имали велику прилику. Филип Малбашић је из добре ситуације погодио пречку, да би и у наставку првог полувремена Србија боље изгледала на терену.

До заслуженог водства, Србија је стигла у 23. минути. Горан Чаушић је убацио са десне стране, а Гојко Цимирот неспретно реагује, те шаље лопту у властити мрежу за предност Србије од 1:0.

Прву озбиљнију пријетњу БХ фудбалери упутили су на отварању другог полувремена. Срђан Граховац је покушао из слободног ударца, но без проблема је одбранио голман Србије. Ипак, у 50. минути сусрета БиХ репрезентација долази до изједначења. Арежина је упослио Марка Малетића, који је погодио за поравнање резултата на 1:1.

Мањи број навијача од око 5.000 присутних на стадиону “Тушањ” у Тузли, искористио је ову прилику за „обрачун“ са сарајевским премијерлигашима, Сарајевом и Жељезничаром, сматрајући су су поменути клубови криви за испадање Слободе у нижи ранг.

Из тог разлога са трибина често чуло: “Је.ем те Сарај’во”.