Барса држала лопту, Гранада дала гол

Екипа Гранаде савладала Барселону са 1:0 и одмогла јој у борби за титулу шампиона Шпаније. Једини гол постигао Брахими у 16. минуту меча. Реал касније игра против Алмерије, Атлетико у недељу гостује Хетафеу. Фудбалери Барселоне доживели су нову бруку пошто су као гости изгубили од екипе Гранаде са 1:0, у утакмици 33. кола првенства Шпаније. […]

субота, април 12, 2014 / 22:12

Екипа Гранаде савладала Барселону са 1:0 и одмогла јој у борби за титулу шампиона Шпаније. Једини гол постигао Брахими у 16. минуту меча. Реал касније игра против Алмерије, Атлетико у недељу гостује Хетафеу.

Фудбалери Барселоне доживели су нову бруку пошто су као гости изгубили од екипе Гранаде са 1:0, у утакмици 33. кола првенства Шпаније.
Шокантна елиминација у четвртфиналу Лиге шампиона од мадридског Атлетика очигледно је оставила последице на тим Херарда Мартина, који вечерас није умео да пронађе пут до противничке мреже.

Меси, Нејмар, Фабрегас и остале скупоцене звезде Каталонаца били су немоћни у окршају са мотивисаним и пожртвованим Андалужанима.

Гранада је повела већ после 16 минута игре и могла је да слави још убедљивије против изразитог фаворита, којег је веће бламаже спасао голман Пинто са неколико изванредних интервенција. Каталонци су имали посед лопте скоро 80 одсто и преко 20 шутева ка голу.

Барселона је овим шокантним поразом направила корак назад ка одбрани титуле пошто са утакмицом више и даље заостаје бод за водећим Атлетиком, а има само два бода више од Реала.

Гранада је са три велика бода одмакла од зоне испадања.

Раније данас Селта и Сосиједад одиграли су нерешено 2:2, док је Вљареал победио Леванте са 1:0.