Рукомет: Срби пропустили прилику да осигурају пролаз даље

Рукометаши Србије изгубили су од селекције Русије са 27:25, док је Хрватска без већих проблема савладала Црну Гору (27:22), у утакмицама другог кола првенства Европе у Данској. Изабраници селектора Владана Матића разочарали су слабом и неорганизованом игром пропустивши прилику да новим бодовима обезбиједе пласман у другу фазу такмичења. Посебно лоше играли су у другом полувремену, […]

среда, јануар 15, 2014 / 23:50

Рукометаши Србије изгубили су од селекције Русије са 27:25, док је Хрватска без већих проблема савладала Црну Гору (27:22), у утакмицама другог кола првенства Европе у Данској.

Изабраници селектора Владана Матића разочарали су слабом и неорганизованом игром пропустивши прилику да новим бодовима обезбиједе пласман у другу фазу такмичења.

Посебно лоше играли су у другом полувремену, без правих акција у нападу и рјешења у одбрани, па су заслужено поражени од сигурнијег и компактнијег ривала.

Црногорци су само у првом полувремену били равноправни против фаворизованих Хрвата, који су у наставку снажним темпом срушили њихов отпор и забиљежили убједљиву побједу.