18:35 Трактори су на њивама10:07 Прави пријатељ: Лукашенко обећао помоћи Српску, а ми му шаљемо Сребренку Голић10:04 И да га нису употријебили, и да јесу, ово је дно: Вучевић пише Венсу да се САД укључе у истрагу око звучног топа10:00 Пољски министар одбране поздравља разговоре Путин-Трамп као први корак у правом смијеру17:41 Гогановић са Ефбиховцима и Натовцима каже да је потребно да се млади мотивишу да им се придруже17:37 Дачић показао звучни топ и рекао да га МУП Србије није користио на протесту у суботу17:32 Сипа јуче хапси по Српској, Додик данас каже да то раде по измишљеним законима17:29 Директор Хеликоптерског сервиса РС, демантовао да је Стевандић прешао из Србије хеликоптером17:27 Суд досудио скоро шест милиона евра за оштећене приликом масакра у ОШ Владислав Рибникар Београд17:20 Трамп разговарао са Зеленским, о оном што је причао са Путином

ШТА ЈЕ МУШКАРАЦ БЕЗ БРКОВА (ŠTO JE MUŠKARAC BEZ BRKOVA)

До дијела када поп трчи по киши, а Татјана се самоопија шампањцем у Предсједничком апартману, ово је више него фантастичан филм. Да се ту завршио, био би врхунски.

среда, фебруар 2, 2011 / 07:02

Но, тада не би могао бити и национално-психотерапеутски, а још мање комерцијално исплатив. Надасве, ништа од цјеловечерњака. Тачно ми некада дође тај порив, да измонтирам филм који је неко већ направио. Но, то не би ишло без могућности да интервенишем у само снимање.

Какогод, одушевљен сам причом и глумом. А посебно тумачењем главног женског ликa.

Доцније се бакћемо дуалитетом свештеничког и војничког, што је све већ обрађено у роману Сеобе на више него задовољавајући начин, и више него давно.

(Редитељ и писац: Хрвоје Хрибар; Писац: Анте Томић)



Оставите одговор