Челси освојио Лигу Европе, Арсенал остао без Лиге шампиона

Фудбалери Челсија су резултатом 4:1 савладали Арсенал у финалу Лиге Европе и освојили други трофеј тог такмичења у историји клуба!
Сви голови су "пали" у другом полувремену, а у периоду од 16 минута изабраници тренера Маурисија Сарија су постигли три гола и практично ријешили утакмицу.

Абрамович гради нови стадион за Челси

Енглески фудбалски премијерлигаш Челси могао би ускоро да напусти стадион Станфорд Бриџ, пошто власник клуба руски милионер Роман Абрамович тражи локацију за изградњу новог стадиона, пренјели су острвски медији.

Лукаку ново појачање Челсија

Робусни фудбалер Андерлехта Ромелу Лукаку каријеру ће наставити у енглеском Челсију, саопштио је данас белгијски клуб.

Андреа Виљас Боаш нови менаџер Челсија

Енглески фудбалски прволигаш Челси именовао је данас португалског стручњака Андреа Виљаса Боаша за новог менаџера, уместо Карла Анћелотија који је смењен на крају минуле сезоне због слабих резултата.