Звезда освојила Турнир пријатељства

Фудбалери Црвене звезде до 16 година освојили су други Турнир пријатељства, пошто су у великом финалу у Бијељини победили екипу Војводине резултатом 1:0 (0:0). Дан раније, истим резултатима, Београђани су у полуфиналу победили Динамо из Загреба, који је бранио титулу освојену пре годину дана, а Новосађани вршњаке из Партизана. Тријумф београдским црвено-белима донео је Михајловић […]

недеља, мај 24, 2015 / 13:40

Фудбалери Црвене звезде до 16 година освојили су други Турнир пријатељства, пошто су у великом финалу у Бијељини победили екипу Војводине резултатом 1:0 (0:0).

Дан раније, истим резултатима, Београђани су у полуфиналу победили Динамо из Загреба, који је бранио титулу освојену пре годину дана, а Новосађани вршњаке из Партизана.

Тријумф београдским црвено-белима донео је Михајловић голом у 49. минуту, када је после центаршута са десне стране издржао дуел са двојицом дефанзиваца Војводине и савладао голмана Војводића.

Квалитетну и занимљиву утакмицу одиграла су два тима на терену етно села Станишићи, из које су као победници изашли изабраници тренера Огњена Коромана.

Војводина ће жалити за пропуштеним приликима из првог дела игре, а најбољу је имао Станојев када је са три метра промашио празан гол. Ипак, Звезда је у другом полувремену одиграла много боље и успела да освоји трофеј намењен најбољем тиму у региону.