Звезда немоћна против Рена

Фудбалери Црвене звезде нису успјели да се пласирају у Лигу Европе пошто су у реванш мечу плеј-офа поражени у Француској од Рена са 4:0. Француски тим даље је прошао са укупних 6:1, пошто је у првој утакмици одиграној у Београду славио са 2:1. Рен је сав посао завршио већ у првих 20 минута реванша. Први […]

четвртак, август 25, 2011 / 20:27

Фудбалери Црвене звезде нису успјели да се пласирају у Лигу Европе пошто су у реванш мечу плеј-офа поражени у Француској од Рена са 4:0.

Француски тим даље је прошао са укупних 6:1, пошто је у првој утакмици одиграној у Београду славио са 2:1.

Рен је сав посао завршио већ у првих 20 минута реванша. Први гол постигао је Монтано сјајним ударцем у десетом минуту, а девет минута касније на 2:0 повећао је Мвила са пенала.

У наставку меча Звезда је одиграла боље, али разлика у квалитету била је очигледна, па су Пажо шест минута прије краја и Кембо-Екоко у последњем минуту поставили коначнихих 4:0. Рен је у два дуела показао да је боља екипа, прије свега физички, па сасвим заслужено иде у групну фазу Лиге Европе.

Црвеној звезди остаје да се окрене домаћим такмичењима и покуша да после четири године дође до титуле која би аутоматски донијела слабије ривале у борби за групну фазу европских такмичења.