Вучић: Скупо ћу продати кожу
Потпредседник Владе Србије Александар Вучић изјавио је да због борбе против корупције сада има више непријатеља него икада, али је поручио да ће у тој борби "скупље продати кожу него што су (неки) мислили”. „Поштено ћу се борити и уверен сам да ће на крају крајева систем правде победити, а какав ће исход на крају […]

Потпредседник Владе Србије Александар Вучић изјавио је да због борбе против корупције сада има више непријатеља него икада, али је поручио да ће у тој борби "скупље продати кожу него што су (неки) мислили”.
„Поштено ћу се борити и уверен сам да ће на крају крајева систем правде победити, а какав ће исход на крају да буде, у смислу моје личне и политичке борбе, то је неизвесно. Данас имам и у личном и политичкм смислу више непријатља него икада”, казао је Вучић гостујућ на телевизји Б92.
То су, према његовим ријечима, „људи који ће наћи хиљаду аргумената да кажу све најлошије и најгоре јер нико неће да дозволи да оно што је стварао противправним путем годима или деценијама, сада изгуби за седам, 10 или 20 дана”.
„Њихов одговор ће бити још жешћи и још јачи, али једино што могу да гарантујем људима у Србији је да ћу скупље продати кожу него што су мислили”, казао је Вучић.
Први потпредседник владе Србије изјавио је синоћ да се привођењем функционера појединих странака у досадашњој борби против корупције не удара ни на једну странку, већ на криминалце, а да међу предметима који се испитују има четири или пет огромних, „који су почели да тресу Србију или ће је тек протрести”.
„Азотара и Агробанка су два примера предмета на којима раде најозбиљнији стручњаци и људи, они раде даноноћно на 24 предмета, које нисмо измислили ми. Они су од виталних интереса за нашу земљу, јер је ту 15 великих приватизација спроведено на лош начин. Ту има четири или пет страшно важних предмета, огромних, који су или почели да тресу Србију или ће тек протрести, који обухватају политички, економски, естаблишмент подземља, ако могу тако да кажем, и све ћете да видите како је увезано”, рекао је Вучић у емисији „Утисак недеље” на Телевизији Б92.
Први потпредсједник владе је одбацио критике о селективности у борби против корупције, наводећи да у борби против корупције неће бити никакве селекције.
„Ту се не удара на ДС, ту се удара на криминалце, а суд ће рећи да ли смо у праву или не”, рекао је Вучић, а на питање да ли се удара на СПС, будући да је међу приведенима јуче и Радослав Вујачих, рекао да мисли да је он у СПС и у „Србијагасу”.
Само напред Вучићу..и да почистиш ону банду из фудбалског савеза, криминална организација на челу са толетом!
Јес’ вала…Толе је највећи проблем Србије данас.
Јесте ли видели шта би у Ужицама јуче?Толе лопове…Толета ти решавај,а не оне који Звезду доведоше до 48 милиона евра дуга.
Елем,“продати скупо кожу“ значи да ћеш на крају изгубити.Бар наступај човече одлучно…па како буде.
E, „ovaj idiot i politički pobačaj“ se ne šali.Polizao bi mu firci dupe, pojeo iz njega sto god izadje, ali ne vrijedi. Neće ni da čuje.