Ватерполисти Србије побиједили екипу САД

Ватерполо репрезентација Србије побиједила је данас селекцију САД са 11:6 (4:1, 1:2, 3:1, 3:2) у четвртом колу такмичења у Групи Б на Олимпијским играма у Лондону Ватерполисти Србије веома добро су почели меч и после прве четвртине имали предност од 4:1. Затим су дозволили противницима да постигну два гола и да смање предност, али су […]

недеља, август 5, 2012 / 01:51

Ватерполо репрезентација Србије побиједила је данас селекцију САД са 11:6 (4:1, 1:2, 3:1, 3:2) у четвртом колу такмичења у Групи Б на Олимпијским играма у Лондону

Ватерполисти Србије веома добро су почели меч и после прве четвртине имали предност од 4:1. Затим су дозволили противницима да постигну два гола и да смање предност, али су у трећој четвртини поново били убједљиви што им је донијело мирну завршницу.

Овом побједом Србије је преузела прву позицију на табели Групе Б са три побједе и једним неријешеним резултатом.

На другом мјесту су САД са три побједе и једним поразом, док је трећа Црна Гора са двије побједе, једним неријешеним резултатом и једним поразом.

Наредну утакмицу ватерполисти Србије играће у понедељак у 15.10 са селекцијом Румуније.

Најефикаснији у тиму Србије био је Вања Удовичић са три гола, док је Филип Филиповић постигао два.

У екипи САД Рајан Бејли је постигао два гола.