Ускоро нећемо преводити ни наслове филмова
На репертоару Паласа има и један руски филм, али имена његових глумаца су такође преписана како се пишу на енглеском. Два филма Мон Цхери, ја сам ти и Цоцо и велика тајна, не могу бити Мон Шери и Коко…
Ово је најбољи приказ стања у српском језику и пророштво његовог развоја, за које није крив Синеплекс, већ запослени у Министарству просвјете и културе Српске, који у томе не виде проблем и још горе се понашају. Сви се они најбоље покажу, ако покушате да их пресловите на азбуку.
Ускоро треба престати преводити и имена филмова, што се често дешава и заиста, као што се не преводе лична имена (јер ко би знао како се то сад тачно чита, а мора се написати у саопштењу), а затим преводити филмове уоште, јер ко не зна енглески не треба ни да живи…
Репертоар биоскопа Цинеплеxx Палас од 25.01.2018.
Лавиринт: Лијек смрти 3Д – НОВО НА РЕПЕРТОАРУ
Режисер: Wес Балл
Глумци: Дyлан О’Бриен, Wалтон Гоггинс, Каyа Сцоделарио
Жанр: акција, СФ, трилер
Трајање: 140 мин.
Термини: 16:40, 19:30, 22:20 суб/нед 14:00
Патуљци са насловних страна – НОВО НА РЕПЕРТОАРУ
Режисер: Милорад Милинковић
Глумци: Гордан Кичић, Борис Миливојевић, Александар Радојичић, Милена Радуловић
Жанр: комедија
Трајање: 91 мин.
Термини: 18:15, 20:00, 22:00 +суб/нед 12:30
Игра вјешала – НОВО НА РЕПЕРТОАРУ
Режисер: Јохнy Мартин
Глумци: Бриттанy Сноw, Ал Пацино, Карл Урбан
Жанр: трилер
Трајање: 98 мин.
Термини: 16:15, 20:15
Патуљци узвраћају ударац 3Д синх – НОВО НА РЕПЕРТОАРУ
Режисер: Петер Лепениотис, Схеллy Схеноy
Глумци: синхронизовано
Жанр: анимирана авантура
Трајање: 85 мин.
Термини: 15:45, 17:30 + суб/нед 12.00
Братство лопова
Режисер: Цхристиан Гудегаст
Глумци: Герард Бутлер, Пабло Сцхреибер, О’Схеа Јацксон Јр., Цуртис 50 Цент Јацксон
Жанр: акција, трилер
Трајање: 140 мин.
Термини: 16:20, 21:15
Деда Мраз на замјени
Режисер: Терје Рангнес
Глумци: Тронд Еспен Сеим, Андерс Баасмо
Жанр: породична авантура
Трајање: 70 мин.
Термини: суб/нед 14:30
Мон Цхери, ја сам ти
Режисер: Бруно Цхицхе
Глумци: Степхане Де Гроодт, Лоуисе Боургоин
Жанр: комедија
Трајање: 86 мин.
Термини: 19:15
Легенда о Коловрату
Режисер: Дзханик Фаyзиев, Иван Схуркховетскиy
Глумци: Илyа Малаков, Алексеy Серебрyаков, Александр Илин
Жанр: акција, историјски
Трајање: 117 мин.
Термини: 19:00
Новине
Режисер: Стевен Спиелберг
Глумци: Мерyл Стрееп, Том Ханкс, Алисон Брие, Сарах Паулсон
Жанр: биографска драма
Трајање: 115 мин.
Термини: 22:15
Велика игра
Режисер: Аарон Соркин
Глумци: Јессица Цхастаин, Идрис Елба, Кевин Цостнер
Жанр: драма, биографски
Трајање: 140 мин.
Термини: 21:30
Вампирко 3Д синх
Режисер: Рицхард Цлаус, Карстен Киилерицх
Глумци: синхронизовано
Жанр: анимација, авантура
Трајање: 82 мин.
Термини: 15:30 + суб/нед 11.45
Џуманџи – Добродошли у џунглу 3Д
Режисер: Јаке Касдан
Глумци: Дwаyне Тхе Роцк Јохнсон, Јацк Блацк, Кевин Харт, Карен Гиллан
Жанр: акција, авантура, комедија
Трајање: 119 мин.
Термини: 17:15, 19:45, 22:15 + суб/нед 13:00
Фердинанд 3Д синх
Режисер: Царлос Салданха
Глумци: синхронизовано
Жанр: анимирана авантура
Трајање: 108 мин.
Термини: 17:30 + суб/нед 12:15, 14:30
Цоцо и велика тајна 3Д синх
Режисер: Адриан Молина, Лее Ункрицх
Глумци: синхронизовано
Жанр: анимирана авантура
Трајање: 127 мин.
Термини: субота и недјеља 13:45