У БЛ Конференција скупштина и градова Српске

На Трећој конференцији предсједника и секретара скупштина општина/градова у Републици Српској, која ће сутра бити одржана у Бањалуци, биће разматрана примјена Закона о локалној самоуправи Републике Српске и изборног законодавства, као и предложена могућа унапређења и представљене добре праксе у раду скупштина општина/градова. На отварању скупа говориће потпредсједник Народне скупштине Републике Српске Ненад Стевандић, а […]

Недеља, новембар 15, 2015 / 15:34

На Трећој конференцији предсједника и секретара скупштина општина/градова у Републици Српској, која ће сутра бити одржана у Бањалуци, биће разматрана примјена Закона о локалној самоуправи Републике Српске и изборног законодавства, као и предложена могућа унапређења и представљене добре праксе у раду скупштина општина/градова.

На отварању скупа говориће потпредсједник Народне скупштине Републике Српске Ненад Стевандић, а најављено је и учешће министра управе и локалне самоуправе Републике Српске Лејле Решић.

Учесницима конференције ће се обратити и помоћник министра за локалну самоуправу Миланка Шопин.

Конференцију организује Савез општина и градова Републике Српске, уз подршку Мисије ОЕБС-а у БиХ, саопштено је из Министарства управе и локалне самоуправе Српске.

Конференција ће бити одржана у Народној скупштини Републике Српске, са почетком у 11.00 часова. Изјеве за медије предвиђене су у 10.45 часова.



Оставите одговор