Три велика бода за Борац

У дерби сусрету 16.кола Премијер лиге БиХ бањалучки Борац савладао је у гостима екипу Широког Бријега са 2:1 Борац је повео од 23 минута а стријелац је био Дарко Малетић. Домаћини су изједначили у 65. минуту преко Горана Закарића а Борац је поново до предности дошао голом Срђана Граховца у 79. минути. Екипа тузланске Слобода […]

понедељак, фебруар 28, 2011 / 11:13

У дерби сусрету 16.кола Премијер лиге БиХ бањалучки Борац савладао је у гостима екипу Широког Бријега са 2:1

Борац је повео од 23 минута а стријелац је био Дарко Малетић.

Домаћини су изједначили у 65. минуту преко Горана Закарића а Борац је поново до предности дошао голом Срђана Граховца у 79. минути.

Екипа тузланске Слобода остварила је побједу на свом терену, а бољи су били од Славије, резултатом 2:1.

Дуел између екипа Дрине и Будућности је одложен.