Титула нам ни не треба: Ова ноћ припада Лешинарима

На двотрибинском Градском стадиону у Бањој Луци, легендарни фудбалски клуб Борац у посљедњем 30. колу "Премијер лиге БиХ" играо је 2:2 са требињским Леотаром. Утакмица се прекидала због скандирања Ратку Младићу, али је потом настављена, јер се прекид показао контрапродуктивним. Тренутно се навија и на градским улицама, а уприличен је и ватромет. Борац је у […]

субота, мај 28, 2011 / 21:19

На двотрибинском Градском стадиону у Бањој Луци, легендарни фудбалски клуб Борац у посљедњем 30. колу "Премијер лиге БиХ" играо је 2:2 са требињским Леотаром.

Утакмица се прекидала због скандирања Ратку Младићу, али је потом настављена, јер се прекид показао контрапродуктивним. Тренутно се навија и на градским улицама, а уприличен је и ватромет.

Борац је у повео голом Стеве Николића у 6. минуту. Прво изједначење је донио Лазар Марјановић у 36. минуту, затим слиједи гол Душка Вранешевића у 62. минуту, док је коначан резултат запечатио Дарко Малетић из пенала у 65. минуту.