
Срби фарбом обиљежени у Сарајстану: Сами Ефбиховци кажу да је то изазивање националне мржње
На просторијама компанија из Србије које су отворене у Сарајеву осванили су графити и просута црвена боја, чиме је свака радња у са српским предзнаком на тај начин обиљежена. Тако је почело и у прогону Срба и Јевреја у вријеме Другог свјетског рата. Шта је сљедеће, Кристална ноћ?




