Челси освојио Лигу Европе, Арсенал остао без Лиге шампиона

Фудбалери Челсија су резултатом 4:1 савладали Арсенал у финалу Лиге Европе и освојили други трофеј тог такмичења у историји клуба!
Сви голови су "пали" у другом полувремену, а у периоду од 16 минута изабраници тренера Маурисија Сарија су постигли три гола и практично ријешили утакмицу.

Фабрегас остаје у Арсеналу?!

Фудбалски клуб Арсенал одбио је и трећу понуду Барселоне за Сеска Фабрегаса, пренијели су данас енглески медији.

Жервињо у Арсеналу

Енглески фудбалски клуб Арсенал саопштио је да је потписао вишегодишњи уговор са нападачем Жервињом, доскорашњим играчем француског Лила.