Србија изгубила од Данске

Рукометна репрезентација Србије изгубила је синоћ од Данске са 27:35 (14:16), у трећем колу такмичења у Групи Ц на Свјетском првенству у Шведској. Рукометаши Србије су већи дио првог полувремена успјели да одрже корак са Данцима, али како је вријеме пролазило нису имали рјешења за противничку одбрану. У мечу у коме није било осмишљене игре […]

уторак, јануар 18, 2011 / 19:05

Рукометна репрезентација Србије изгубила је синоћ од Данске са 27:35 (14:16), у трећем колу такмичења у Групи Ц на Свјетском првенству у Шведској.

Рукометаши Србије су већи дио првог полувремена успјели да одрже корак са Данцима, али како је вријеме пролазило нису имали рјешења за противничку одбрану.

У мечу у коме није било осмишљене игре у нападу најефикаснији у тиму Србије били су Марко Вујин са седам, Момир Илић са пет (два из пенала) и Момир Рнић са четири гола. У екипи Данске највише голова постигли су Микел Хансен – 10 и Ханс Линдберг – седам.