Силни Салцбург и шест ремија

Комплетирани су сви мечеви шеснестине финала Лиге Европе, а сусрете од 21 час обиљежила је одлична партија и тријумф Салцбурга у Амстердаму. Врло лоше су се провели фудбалери Ајакса који су у Амстердам арени поражени од Салцбурга 0:3. "Копљаници" су сва три гола примили у првом полувремену. Лудогорец није искористио пенал на Олимпику у Риму, […]

петак, фебруар 21, 2014 / 00:25

Комплетирани су сви мечеви шеснестине финала Лиге Европе, а сусрете од 21 час обиљежила је одлична партија и тријумф Салцбурга у Амстердаму.

Врло лоше су се провели фудбалери Ајакса који су у Амстердам арени поражени од Салцбурга 0:3. "Копљаници" су сва три гола примили у првом полувремену.

Лудогорец није искористио пенал на Олимпику у Риму, али је упркос томе у Бугарску пошао са врло добрих 1:0. Човек одлуке био је Безјак у последњем минуту првог полувремена.

Марибор је водио против Севиље после 45 минута, али је на крају једва извукао реми – 2:2. Голова није било у мечу који је проглашен за један од најзанимљивијих Свонси – Наполи.

Порто је водио против Ајнтрахта 2:0, међутим Немци су у финишу успели да изједначе и да са врло повољних 2:2 заврше тежак меч у Португалу.

Реванш утакмице шеснаестине финала Лиге Европе играју се 27. фебруара.