Руска хокејашка лига: СКА одржава наду за финале

Хокејаши СКА тријумфовали су у Санкт Петербургу у четвртој утакмици финалне серије Западне конференције у Континентал хокејашкој лиги против ЦСКА са 4:1. Екипа Вјачеслава Бикова је овим тријумфом смањила зостатак на 3:1 и својим навијачима дала наду да могу до великог преокрета. Серију голова отворио је Торесен у седмом минуту утакмице, да би четири минута […]

четвртак, април 2, 2015 / 00:08

Хокејаши СКА тријумфовали су у Санкт Петербургу у четвртој утакмици финалне серије Западне конференције у Континентал хокејашкој лиги против ЦСКА са 4:1.

Екипа Вјачеслава Бикова је овим тријумфом смањила зостатак на 3:1 и својим навијачима дала наду да могу до великог преокрета.

Серију голова отворио је Торесен у седмом минуту утакмице, да би четири минута касније Дадонов са играчем више повисио предност.

И у другом периоду смо видјели два поготка, а оба су постигнута у ситуацији играча више. У 27. минуту у листу стријелаца се уписао Шипачјов, а онда је после шест минута Дадонов поново био прецизан.

Играчи ЦСКА су у трећој трећини само успјели да ублаже пораз голом Григоренка, ком је ово био 10 погодак у сезони.

У финалу источне конференције играју Барс из Казања и Сибир, и тренутно је 2:1 у серији.