Реал, ПСЖ, Атлетико, Бенфика, Јуве и Сити у 16

Екипе Реал Мадрида, Пари Сен Жермена, Атлетико Мадрида, Бенфике, Јувентуса и Манчестер Ситија пласирале су се у осмину финала Лиге шампиона. У групи А, Реал је на гостовању у Љвову савладао Шахтјор 4:3, иако је водио 4:0, а Пари Сен Жермен је био убједљив код Малмеа Златана Ибрахимовића 5:0. У групи Б је и даље […]

Четвртак, новембар 26, 2015 / 01:01

Екипе Реал Мадрида, Пари Сен Жермена, Атлетико Мадрида, Бенфике, Јувентуса и Манчестер Ситија пласирале су се у осмину финала Лиге шампиона.

У групи А, Реал је на гостовању у Љвову савладао Шахтјор 4:3, иако је водио 4:0, а Пари Сен Жермен је био убједљив код Малмеа Златана Ибрахимовића 5:0.

У групи Б је и даље све отворено, пошто је Волфсбург слављем у Москви против ЦСКА 2:0 скочио на прво мјесто, док је Манчестер Јунајтед одиграо само 0:0 на Олд Трафорду против ПСВ Ајндховена.

Атлетико Мадрид је на домаћем терену без већих проблема тријумфовао против Галатасараја 2:0, па је тако обезбиједио пролаз и себи и Бенфики, која је раније током дана ремизирала са Астаном 2:2.

Коначно, у групи Д Јувентус је у дербију дана минималним резултатом савладао Манчестер Сити 1:0, који је захваљујући побједи Борусије над Севиљом у Мехенгладбаху 4:2 такође прошао у прољећни дио елитног такмичења.



Оставите одговор