Први прољетни пораз Борца

Фудбалери Слободе савладали су бањалучки Борац са 1:0 у 24. колу Премијер лиге БиХ. Једини опгодак је постигао Мујић у 38. минути и Бањолучанима нанио први пораз у прољетном дијелу првенства. Важну побједу остварило је Сарајево, које је на Кошеву савладало Звијезду са 2:1. Гости из Градачца су након првог полувремена имали предност од 0:1, […]

субота, април 30, 2011 / 19:56

Фудбалери Слободе савладали су бањалучки Борац са 1:0 у 24. колу Премијер лиге БиХ. Једини опгодак је постигао Мујић у 38. минути и Бањолучанима нанио први пораз у прољетном дијелу првенства.

Важну побједу остварило је Сарајево, које је на Кошеву савладало Звијезду са 2:1.

Гости из Градачца су након првог полувремена имали предност од 0:1, а погодак је постигао Хамзић у 45. минути. На 1:1 поравнао је Шћепановић у 59., а побједу Сарајеву донио је Мухаремовић у посљедњој минути. Исти играч је у 83. минути имао прилику да постигне погодак, али је његов ударац са бијеле тачке одбранио голман гостујуће екипе Смајић.

Гостујуће побједе у 24. колу остварили су фудбалери Рудара, Леотара и Широког Бријега.

Широкобријежани су славили у Зворнику против Дрине са 2:0 головима Иванковића (14.) и Ћорића (52.), док је Рудар савладао Будућност у Бановићима са 3:1. Стријелци за екипу из Приједора били су Дорић (50.) и Кантар(61., 69.), док је Слишко постигао једини гол за Будућност у 28. минути.

Леотар је са 2:0 славио у Врапчићима против Вележа, а стријелци су били Кујунџић (38.) и Вранешевић (68.).

Једини реми забиљежен је у Лукавици, гдје су Славија и Травник одиграли 1:1. Славија је повела у 74. минути голом Радановића, а коначних 1:1 поставио је Мујакић у 90. минути.