Пораз Бајерна на старту сезоне

Фудбалери минхенског Бајерна обрукали су се на старту сезоне с обзиром на то да су у првом колу Бундес лиге на домаћем терену изгубили од Борусије из Менхенгладбаха са 1:0 (0:0). Главни фаворит за освајање титуле неочекивано је поражен на „Алијанц Арени” голом Де Камагра у 62. минуту, који је искористио неопрезност домаће одбране и […]

понедељак, август 8, 2011 / 08:03

Фудбалери минхенског Бајерна обрукали су се на старту сезоне с обзиром на то да су у првом колу Бундес лиге на домаћем терену изгубили од Борусије из Менхенгладбаха са 1:0 (0:0).

Главни фаворит за освајање титуле неочекивано је поражен на „Алијанц Арени” голом Де Камагра у 62. минуту, који је искористио неопрезност домаће одбране и ударцем главом савладао голмана Нојера.

У преосталом мечу првог кола првенства Њемачке Мајнц је као домаћин побједио екипу Бајера из Леверкузена са 2:0.

Одиграно у суботу: Келн – Волфсбург 0:3, Аугсбург – Фрајбург 2:2, Хановер – Хофенхајм 2:1, Херта Берлин – Нирнберг 0:1, Штутгарт – Шалке 3:0, Цердер Бремен – Кајзерслаутерн 2:0.

Одиграно у петак: Борусија Дортмунд – Хамбургер 3:1.