Почиње Европско првенству у фудбалу

Европско првенство у фудбалу почиње данас утакмицом првог кола групе А између домаћина Француске и селекције Румуније. Титулу ће бранити репрезентација Шпаније.

петак, 10 јуна, 2016 / 10:10

Европско првенство у фудбалу почиње данас утакмицом првог кола групе А између домаћина Француске и селекције Румуније. Титулу ће бранити репрезентација Шпаније.

Ево распореда свих утакмица:

1. коло

10. јуни, 21:00 Француска – Румунија (А)
11. јуни, 15:00 Албанија – Швајцарска (А)
11. јуни, 18:00 Велс – Словачка (Б)
11. јуни, 21:00 Енглеска – Русија (Б)
12. јуни, 15:00 Турска – Хрватска (Д)
12. јуни, 18:00 Пољска – Сјеверна Ирска (Ц)
12. јуни, 21:00 Њемачка – Украјина (Ц)
13. јуни, 15:00 Шпанија – Чешка (Д)
13. јуни, 18:00 Ирска – Шведска (Е)
13. јуни, 21:00 Белгија – Италија (Е)
14. јуни, 18:00 Аустрија – Мађарска (Ф)
14. јуни, 21:00 Португал – Исланд (Ф)

2. коло

15. јуни, 15:00 Русија – Словачка (Б)
15. јуни, 18:00 Румунија – Швајцарска (А)
15. јуни, 21:00 Француска – Албанија (А)
16. јуни, 15:00 Енглеска – Велс (Б)
16. јуни, 18:00 Украјина – Сјеверна Ирска (Ц)
16. јуни, 21:00 Њемачка – Пољска (Ц)
17. јуни, 15:00 Италија – Шведска (Е)
17. јуни, 18:00 Чешка – Хрватска (Д)
17. јуни, 21:00 Шпанија – Турска (Д)
18. јуни, 15:00 Белгија – Ирска (Е)
18. јуни, 18:00 Исланд – Мађарска (Ф)
18. јуни, 21:00 Португал – Аустрија (Ф)

3. коло

19. јуни, 21:00 Швајцарска – Француска (А)
19. јуни, 21:00 Румунија – Албанија (А)
20. јуни, 21:00 Словачка – Енглеска (Б)
20. јуни, 21:00 Русија – Велс (Б)
21. јуни, 18:00 Сјеверна Ирска – Њемачка (Ц)
21. јуни, 18:00 Украјина – Пољска (Ц)
21. јуни, 21:00 Хрватска – Шпанија (Д)
21. јуни, 21:00 Чешка – Турска (Д)
22. јуни, 18:00 Мађарска – Португал (Ф)
22. јуни, 18:00 Исланд – Аустрија (Ф)
22. јуни, 21:00 Шведска – Белгија (Е)
22. јуни, 21:00 Италија – Ирска (Е)

ОСМИНА ФИНАЛА

25. јуни, 15:00
25. јуни, 18:00
25. јуни, 21:00
26. јуни, 15:00
26. јуни, 18:00
26. јуни, 21:00
27. јуни, 18:00
27. јуни, 21:00

ЧЕТВРТФИНАЛЕ

30. јуни, 21:00
01. јули, 21:00
02. јули, 21:00
03. јули, 21:00

ПОЛУФИНАЛЕ

06. јули, 21:00
07. јули, 21:00

ФИНАЛЕ

10. јули, 21:00