Партизан иде у Азербејџан са 3-2

Фудбалери Партизана победили су азербејџански Нефтчи у Хумској са 3:2, у првој утакмици плеј-офа за пролаз у Лигу Европе. Бизаран дуел пред око 12.000 гледалаца у Хумској обележио је Денис Силва Круз, стрелац оба гола за свој тим и једног за Партизан. Гости из Бакуа водили су већ у 17. минуту са 2:0 погоцима Бразилца, […]

петак, август 22, 2014 / 08:00

Фудбалери Партизана победили су азербејџански Нефтчи у Хумској са 3:2, у првој утакмици плеј-офа за пролаз у Лигу Европе.

Бизаран дуел пред око 12.000 гледалаца у Хумској обележио је Денис Силва Круз, стрелац оба гола за свој тим и једног за Партизан.

Гости из Бакуа водили су већ у 17. минуту са 2:0 погоцима Бразилца, а исти играч је у 29. минуту вратио наду црно-белима постигавши аутогол.

Партизан је, као и против Лудогореца, већ до полувремена изједначио голом Грбића у 32. минуту, а коначан резултат поставио је Јунусзаде још једним аутоголом. Партизан је лако могао да оствари и убедљивију победу пред пут у Баку, али је исто тако могао да буде и без предности да су гости били смиренији при вођству од 2:0.

Тим Марка Николића је још једном показао бројне слабости, пре свега у одбрани, али је остао непоражен ове сезоне и наредног четвртка ће у Бакуу покушати да одбрани минималну предност и избори пласман у Лигу Европе.