Нови грб Града БеОграда
Срећом, за разлику од грба Републике Србије, који је у вакат Млађана Динкића, заговарача отцијепљења Црне Горе, стављен на заставу Србије, ово није заиста нови грб највећег српског града.

А како сада двоглави орао у Србији личи на папагаја, док је у Републици Српској угрожена врста, јер га је забранио тзв. Уставни суд БиХ као "неуставан симбол"; могло би се десити да и овако подешена надзорна камера у возилу Градског саобраћајног предузећа у Београду, буде основ новог грба.
Уосталом, сви смо, преко телефона или рачунара на којем ово читате, под надзором.
Самим тим и под контролом.