Манћини: Вјерујем Балотелију

Менаџер Манчестер ситија изјавио да и даље вјерује Балотелију, упркос бројним грешкама које је направио, и пружиће му шансу на мечу против Јунајтеда, од првог минута. Роберто Манћини ће се коцкати у одлучујућем дуелу сезоне за титулу у Премијер лиги. Он је изјавио да је вјероватно последњи тренер на свијету који вјерује Марију Балотелију, али […]

недеља, април 29, 2012 / 14:54

Менаџер Манчестер ситија изјавио да и даље вјерује Балотелију, упркос бројним грешкама које је направио, и пружиће му шансу на мечу против Јунајтеда, од првог минута.

Роберто Манћини ће се коцкати у одлучујућем дуелу сезоне за титулу у Премијер лиги.

Он је изјавио да је вјероватно последњи тренер на свијету који вјерује Марију Балотелију, али да ће му без обзира на све његове "гријехе" пружити шансу од првог минута у дербију сезоне против градског ривала Манчестер јунајтеда.

"Многи ће можда рећи да сам луд, али ја и даље вјерујем Марију. Послије црвеног картона против Арсенала ми се извинио, претходних дана напорно је радио на тренинзима и увјерен сам да би он могао да постигне гол, два или чак три против Јунајтеда", рекао је Манћини енглеским медијима.

Балотели је у првом дијелу сезоне када је Сити славио на Олд Трафорду са 6:1 постигао прва два гола. У међувремену је направио многе глупости на терену и ван њега, укључујући и црвени картон против Арсенала, због којег није играо на последња три меча.

Дерби 36. кола Премијер лиге, директан обрачун за титулу, игра се у понедељак од 21 сат, а домаћин је Сити.