Лига УЕФА: Испали Енглези и Руси

Марио Балотели "закопао" је Манчестер Сити својим црвеним картоном већ у 36. минуту. Александар Коларов постигао је погодак за Енглезе само три минута касније, али након 0:2 из првог меча са 10 играча Сити није могао да надокнади тај минус. Исто су се провели и Данко Лазовић и Александар Луковић, чији Зенит није успио да […]

петак, март 18, 2011 / 09:59

Исто су се провели и Данко Лазовић и Александар Луковић, чији Зенит није успио да надокнади минус од чак три поготка из првог сусрета са Твентеом. Руси су рано дошли у вођство, крајем првог полувремена постигли и други гол, али то је било све што су успјели да учине.

Бенфика је на најбољи начин сачувала предност из првог меча пошто је већ послије 27 минута игре повела са 0:1 против ПСЖ-а. Французи су успјели само да изједначе, али не и да преокрену резултат. Спартак је само потврдио доминацију над Ајаксом, за који је Миралем Сулејмани играо само у првих 45 минута.

Брага се по први пут пласирала у четвртфинале Лиге Европе пошто је одиграла меч без голова са Ливерпулом. Португалцима је то било довољно пошто су тријумфовали у првом мечу са 1:0. Виљареал је још једном савладао Бајер из Леверкузена и тако потврдио да је убједљиво бољи, док је Порто био бољи од ЦСКА из Москве за који је Тошић постигао тек утјешни погодак. ПСВ је одрадио одличан посао побједом над Ренџерсима, а један гол био је довољан да Холанђане пошаље у четвртфинале.