Леотар испробао Звезду, 2:0 за Београђане

Фудбалери Леотара поражени су данас на стадиону Полице од екипе Црвене Звезде резултатом 2:0 у пријатељској утакмици. Стријелци за београдски клуб били су Лука Миливојевић у 20. и Огњен Ожеговић у 70. минуту. Звезда је већ у 12. минуту доживјела пех, када је Филип Касалица због повреде морао да напусти игру, па га је замјенио […]

субота, јануар 28, 2012 / 21:24

Фудбалери Леотара поражени су данас на стадиону Полице од екипе Црвене Звезде резултатом 2:0 у пријатељској утакмици.

Стријелци за београдски клуб били су Лука Миливојевић у 20. и Огњен Ожеговић у 70. минуту. Звезда је већ у 12. минуту доживјела пех, када је Филип Касалица због повреде морао да напусти игру, па га је замјенио Марко Вешовић.

Миливојевић је гол постигао у 20. минуту, послије прекида који је одлично извео Перовић. Само неколико минута касније имао је Леотар шансу да изједначи из контранапада, али је голман Бајковић изашао као побједник из тог дуела.

Црвено-бели су на други гол чекали све до 70. минута, а голмана Леотара савладао је Огњен Ожеговић.

Публика је у Требињу дочекала црвено-беле аплаузима и великом заставом, развијеном преко цијеле трибине, на којој је писало: "Република Српска навија за Звезду".

Након меча, тренер Црвене Звезде Роберт Просинечки истакао је да је задовољан издањем свога тима.

– Мислим да смо одиграли добро за ову фазу припрема. Није било пуно квалитета у нашој игри, често смо гријешили у предаји лопте, нисмо имали пуно течности у игри и тим сегментима нисам задовољан.

Са друге стране видио сам код играча доста жеље и трчања, и доста испуњених тактичких задатака.

Мислим да ће у Анталији,гдје идемо већ у сриједу, све доћи на своје мјесто, јер нам тамо тек предстоји рад на уигравању и тактичко-техничком усавршавању – изјавио је Роби.