Кошарац традиционално на економском форуму у Петрограду
Министар спољне трговине и економских односа у Савјету министара Сташа Кошарац боравиће од сутра у званичној посјети Санкт Петербургу, гдје ће учествовати на овогодишњем Међународном економском форуму.

Кошарац ће у четвртак, 4. јуна, на маргинама економског форума одржати састанак са копредсједавајућим Комисије за трговину и економску сарадњу БиХ и Руске Федерације Антоном Шалајевом, саопштено је из ресорног министарства.
Кошарац ће у званичној посјети Санкт Петербургу боравити до суботе, 6. јуна.
Тема овогодишњег форума је "Прагматичан дијалог: пут ка стабилнијој будућности".